Damat Fincanı

Damat Fincanı Seti

Hayatınız boyunca unutamayacağınız anıları yaşayacağınız ve belki de en heyecanlı gününüz olan kız isteme gününde ikram edeceğiniz 40 yıllık hatırı olan tuzlu kahveyi taşıyacağınız damat kahvesi fincanı Çakıltaşı Tasarım tarafından sizler için özel olarak, arzu ettiğiniz şekilde tasarlanıyor.

yazili-damat-kahvesi-fincani
Gold Kulplu Kahve Seti

Damat beye ikram edilecek tuzlu kahve sizden fincan seti bizden! Kız isteme gününün olmazsa olmaz geleneklerinden biri de damat adayına tuzlu kahve ikram edilmesidir. Bu ikramı yaparken şık ve göz alıcı bir sunum tepsisine herkes gibi siz de sahip olmak isteyenlerdenseniz; doğru yerdesiniz! Çakıltaşı Tasarım olarak hayatınızın en heyecanlı döneminde bir o kadar da stresli olduğunuzun farkındayız. Bu nedenle sizlere kusursuz hizmet anlayışı ile satın almış olduğunuz ürünleri arzu ettiğiniz şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

Damat fincanı setleri ikili olarak yüzük tepsisiyle birlikte de satılmaktadır.Gelin hanımlar bir konspet oluşturmak için bu ikili setleri çok tercih ediyor. İkili setlerimizi incelemek için tıklayınız.

söz nişan tepsisi ve damat fincanı ikili set yüzük tepsisi

Sipariş

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi damat fincanı seti ürünümüzde kişiye özel olarak hazırlanabilmektedir. Ürün üzerinde arzu ettiğiniz değişklikleri yapabiliriz. Bu değişikleri bizlere sipariş anında bildirmenizi rica ederiz.

Sipariş vermek için dilerseniz Whatsapp Destek Hattı (0530 730 56 97) numaramızdan sipariş verebilir ve ya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Fikir vermesi adına yeni ve güncel modellerimizi görmek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi tuzlu kahve fincanı ürünümüz de teslimatı anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca gerçekleştirilmektedir. Şirketimizin yeri İstanbul’da olsa da Türkiye’nin her yerine anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ayrıcalığı ile ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Ayrıca Avrupa’ya da satış yapmaktayız. Satın aldığınız ürünler sizlere Ptt Kargo tarafından en kısa sürede ulaştırılmaktadır. Yurt dışından sipariş verirken uçak kargo bedeli sipariş anında alınır. Türkiye’den damat kahvesi seti sipariş verilirken kargo bedeli teslimat sırasında alıcı tarafından ödenir.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!