Damat Fincanı

Tuzlu Kahve Fincanı

Hayatınızın en güzel günlerinden biri olan kız isteme günü ihtiyacınız olan tüm ürünleri Çakıltaşı Tasarım‘dan temin edebilirsiniz!

Tuzlu Kahve Fincanı

Kız isteme ritüeli, tüm ülkemizde uygulanan yaygın bir gelenektir. Kız isteme töreni sırasında damat adayına tuzlu kahve ikramı yapılır. Bunun nedeni damat adayının yüzünü ekşitmeden içmesi durumunda eşini üzmeyeceği inancıdır. Anadoluda bunun pek çoğu örneği vardır. Hatta kına gecesinde şeker, pirinç, para koyulan bir testinin kırılması gibi. Tabi son yıllarda bu gelenek hoş şakalaşmalara da dönüşmüş durumuda. Kahveye tuz atmayıp, suya tuz atmak gibi:) Bu nedenle damat fincanı üzerinde bulunan pleksi isimlikler çeşitli espirileri üzerinde barındırmaktadır. Örnek: Su temiz!

Sipariş

Damat fincanı modelleri Çakıltaşı Tasarım ekibi tarafından size özel olarak hazırlanmaktadır. Ürün üzerinde bulunan pleksiler, kurdeleler ve çiçekler arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir. Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak hazırlanabilmektedir. Bu nedenle sipariş anında tuzlu kahve fincanı üzerinde yapılacak değişikleri bize bildirmeniz gerekmektedir.

Sipariş vermek için dilerseniz Whatsapp Destek Hattı (0530 730 56 97) numaramızdan sipariş verebilir ve ya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Farklı modellerimizi instagramdan takip edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi damat kahvesi fincanı ürünümüz de teslimatı anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca gerçekleştirilmektedir. Şirketimizin yeri İstanbul’da olsa da Türkiye’nin dört bir yanına Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ayrıcalığı ile ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Ayrıca Avrupa’ya da satış yapmaktayız. Satın aldığınız ürünler sizlere Ptt Kargo tarafından en kısa sürede ulaştırılmaktadır. Ürünlerimizin fiyatlarına kargo dahil değildir. Yalnızca yurt dışından tuzlu kahve fincanı seti sipariş verenler sipariş anında uçak kargo bedelini ödemeliler. Yurt içi satışlarda ise teslim alırken kargocuya kargo bedelini ödüyorsunuz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!