Söz Fincanı

damat-fincani-yazilari-ilginc

Kız isteme adeti ülkemizin her bölgesinde din, dil, ırk ayırt etmeksizin gerçekleştirilen bir gelenektir. Kız isteme töreni sırasında gelin hanım tarafından damat beye tuzlu kahve ikramı yapılır. Kahveye tuz atılmasının sebebi gelin hanımın damat adayını beğendiğine işaret ederken, damat bey yüzünü ekşitmeden içerse gelin hanıma elinden zehir olsa içerim mesajını verir. Tüm bunlar yaşanırken ihtiyacınız olan en önemli şey söz fincanıdır.

Çakıltaşı Tasarım olarak hayatınızın en güzel günlerinde yaşadığınız mutluluğun ve stresin farkındayız. Bu nedenle kişiye özel olarak hazırladığımız söz fincanları ile düşlerinizdeki ürünlere kavuşmanızı sağlıyoruz. Birbirinden farklı söz fincanı ürünlerimizi incelemek için Damat Fincanı linkini tıklayabilir ve ya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi söz fincanı ürünümüzde size özel hazırlanmaktadır. Ürün üzerinde bulunan çiçek, kurdele, fincan yastığı renkleri ile yazılar arzu ettiğiniz gibi hazırlanmaktadır. Bu nedenle sipariş anında yapılmasını talep ettiğiniz değişiklikleri bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Sipariş vermek ve ürünlerimiz hakkında bilgi almak için 0530 730 56 97 numarasından ve ya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz

Teslimat

Tüm ürünlerimiz gibi damat fincanı ürünlerimizde kişiye özel olarak tasarlanmakta ve üretilmektedir. Ürünlerimiz özenle ambalajlanmakta ve kargolanmaktadır. Ürünlerimizi yurt içi satışlarımızda anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo aracılığı ile sizlere ulaştırırken, yurt dışı satışlarımızda ise Ptt Kargo (Turpex) firması ile ürünlerimiz ulaştırılmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanına hatta yurt dışına satışlarımız vardır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!