Damat Fincanı 05

Evliliğin ilk adımlarından biri olan kız isteme günü; gelin adayı tarafından damat adayına ikram edilen ve 40 yıl hatırı olan tuzlu kahve sunumunu bilmeyenimiz yoktur. Gelin adayları damat adaylarına tuzlu kahve ikramı sırasında günün anlam ve önemi yakışır, göz alıcı bir damat kahvesi tepsisi sahip olmayı isterler. Tam burada yapmanız gereken tek şey kendine özgü ve benzersiz tasarımları ile ön plana çıkan Çakıltaşı Tasarım ile iletişime geçmek.

Damat Fincan Takımı

Hayatınızın en unutulmaz anılarından biri de kız isteme töreninde eşinize sunmuş olduğunuz tuzlu kahvedir. Damat kahvesi sunumu sırasında ihtiyacınız olan en önemli şey damat fincanı takımı. Çakıltaşı Tasarım olarak tercih etmiş olduğunuz tüm ürünleri arzu ettiğiniz şekilde tasarlıyoruz. Böylelikle düşlediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Sipariş

Tuzlu kahve fincanı Çakıltaşı Tasarım ekibi tarafından size özel olarak hazırlanmaktadır. Damat kahvesi tepsisi üzerinde bulunan pleksiler, kurdeleler ve çiçekler hatta tepsi modeli dahi arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir. Ürünlerimizin tamamı size özel olarak hazırlanmaktadır. Bu nedenle sipariş anında damat kahve takımı üzerinde yapılacak değişikleri bize bildirmeniz gerekmektedir.

Sipariş vermek için dilerseniz Whatsapp Destek Hattı (0530 730 56 97) numaramızdan sipariş verebilir ve ya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi damat fincanı ürünümüz de teslimatı anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca gerçekleştirilmektedir. Şirketimizin yeri İstanbul’da olsa da Türkiye’nin her yerine anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ayrıcalığı ile ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Ayrıca Avrupa ülkelerine de satış yapmaktayız. Siparişini vermiş olduğunuz ürünler sizlere Ptt Kargo tarafından en kısa sürede ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!