Yelpaze

yelpaze-soz-nisan-hediyeligi

Hayatınızın en güzel günlerinizde tüm konuklarınıza, sizleri yalnız bırakmadıkları ve mutluluğunuza ortak oldukları için sunabileceğiniz birbirinden güzel nikah şekeri modelleri Çakıltaşı Tasarım‘da!

Nikah Şekeri Yelpaze

Hayatınızın en güzel günleri arasında söz, nişan, kına gecesi, nikah, düğün gibi günler muhakkak vardır. Bu günlerde sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunabileceğiniz birbirinden güzel hediyelikler Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak üretilmektedir. Kına hediyesi, söz hediyesi, nişan hediyesi olarak da tercih edebileceğiniz yelpaze ürünümüz size özel olarak arzu ettiğini şekilde süslenmektedir.

Yelpaze ürünü özellikle son yıllarda söz hediyeliği, nişan hediyeliği, kına gecesi hediyesi olarak tercih edilmektedir. Ürün, çiçek ve kurdeleler ile dilediğini şekilde süslenmektedir.

Sipariş

Kına gecesi hediyelikleri, söz hediyelikleri, nişan hediyelikleri arasında en çok tercih edilen ürünlerden biridir; yelpaze. Ürünümüz arzu ettiğiniz şekilde süslenebilmektedir. Sipariş anında arzu ettiğiniz seçenekleri bizlere bildirmenizi rica ederiz. Ürünün minimum sipariş miktarı 50 adettir. İkinci bir ürün tercih edilmesi durumunda üretimi 25 adet olarak da gerçekleştirebiliriz.

Sipariş vermek için dilerseniz Whatsapp Destek Hattı (0530 730 56 97) numaramızdan sipariş verebilir ve ya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi yelpaze nikah şekeri ürünümüzün de teslimatı anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca gerçekleştirilmektedir. Şirketimizin yeri İstanbul’da olsa da Türkiye’nin dört bir yanına Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ayrıcalığı ile ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Ayrıca Avrupa’ya da satış yapmaktayız. Satın aldığınız ürünler sizlere Ptt Kargo tarafından en kısa sürede ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!