Sonsuzluk Nişan Şekeri

Ömür boyu unutulmayacak anıların yaşanacağı söz, nişan, kına gecesi, nikah, düğün gibi günlerde sizleri yalnız bırakmayan tüm sevdiklerinize ve davetlilerinize sunabileceğiniz birbirinden şık ve göz alıcı nikah şekeri modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak hazırlanıyor. Siz hayal edin biz sizin için gerçeğe dönüştürelim!

sonsuzluk-isareti-nikah-sekeri-soz-nisan-hediyeligi

Nikah Şekeri Sonsuzluk İşareti

Çiftlerin birbirlerine olan sonsuz aşkını simgeleyen sonsuzluk işareti nikah şekeri, en güzel anılarınızı unutulmaz kılıyor. Ürünü dilerseniz söz hediyeliği, nişan hediyeliği, kına hediyeliği olarak da tercih edebilirsiniz. Ürün üzerinde bulunan yazılar ile süslemeler üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

Sipariş

Sonsuzluk işaretli ürümüz sarı ve gümüş renklerde üretilebilmektedir. Üzerinde bulunan süslemeler ve yazılar arzu ettiğiniz renk ile değiştirilebilmektedir. Ürünümüzden minimum 50 adet sipariş verilebilmektedir.

Ürün ile ilgili bilgi ve ya fiyat almak ve sipariş vermek için bizler ile dilerseniz instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamız üzerinden dilersenizde Whatsapp Destek Hattı’mızdan iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Hayatınızın en güzel günlerinin heyecanlı olduğu kadar stresli de geçtiğinin farkındayız. Bu nedenle ürünlerimizi arzu ettiğiniz gibi özenle tasarlıyor, üretiyor, ambalajlıyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi nikah şekeri sonsuzluk işareti ürünümüzün de teslimatı  Türkiye’nin dört bir yanına anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması tarafından hızlı, güvenli ve kusursuz bir şekilde sağlanmaktadır. Yurt dışı satışlarımızda ise PTT Kargo firması ile sipariş etmiş olduğunuz ürünleri sizlere ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!