Nikah Şekeri

Aynalı Söz Hediyesi

Hayat boyu unutamayacağınız anıların yaşanacağı ve mutlu bir birlikteliğe adım attığınız günlerde sizleri yalnız bırakmayan aile bireyleri, arkadaş, akraba kısacası tüm sevdiklerinize, günün anlam ve önemini içeren nikah şekerleri Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak üretilmektedir.

aynali-nisan-hediyesi

Nikah Şekeri Ayna

Çakıltaşı Tasarım olarak size özel hazırlayacağımız nikah şekeri modelleri ile hayatınızın en güzel günlerinde, en unutulmaz anılarını üzerinde taşıyacak küçük hediyeleri davetlilerinize sunabilirsiniz. Hem küçük bir hediye hem de dekoratif bir süs olarak kullanılan ürünler size özel olarak tasarlanmaktadır. Nikah şekeri olarak bilinen ürünleri aynı zamanda söz hediyesi, söz hatırası, nişan hediyesi, nişan hatırası, kına gecesi hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz.

Sipariş

Görseldeki melekli magnet nikah şekeri ürünümüzden minimum 50 adet sipariş verilebilmektedir. Sipariş verirken bizler ile dilerseniz instagram dilerseniz de whatsapp destek hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ürün üzerinde bulunan çiçek ve kurdele renklerinde arzu ettiğiniz şekilde değişiklik yapabilmekteyiz.

Ürünlerimizin tamamını ve güncel modellerimizi instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından inceleyebilirsiniz.

Teslimat

Yurt içi satışlarımızda ürünlerimiz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması tarafından hızlı ve kusursuz bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.Yurt dışı satışlarımızda ise PTT Kargo firması ile sipariş ettiğiniz ürünleri sizlere ulaştırıyoruz.

Türkiye’nin dört bir yanına kusursuz ve hızlı teslimat garantisi veren tek şirket olan Çakıltaşı Tasarım ile iletişime geçmek için tercih ettiğiniz iletişim yönteminin logosunu tıklamanız yeterli.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!