Nikah Şekeri

Ayna Söz Hediyeligi

En özel günlerin en unutulmaz hatıralarını ömür boyu üzerinde taşıyacak aynalı nikah şekeri modelleri size özel olarak Çakıltaşı Tasarım tarafından hazırlanmaktadır.

melekli-ayna-soz-nisan-hediyelikleri

En özel anıları ölümsüzleştirirken ihtiyaç duyacağınız nikah şekeri modelleri sizler için özenle tasarlanıyor. Ürünler üzerinde bulunan yazılar ve arkasından bulunan süslemeler arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir. Tüm ürünlerimiz yaşanabilecek tüm riskler göz önünde bulundurularak itina ile tasarlanmakta, üretilmekte, ambalajlanmakta ve sizlere ulaştırılmaktadır.

Nikah şekeri ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak üretilmektedir. Ürün aynalı ve magnetli nikah şekeri ve pleksi aynadan üretilmektedir. Minimum sipariş adetimiz 50’dir. Ürün üzerinde bulunan yazılar ve üzerinde bulunan süslemeler değiştirilebilmektedir. Ürün üzerinde dilediğiniz değişiklikleri belirtmek için sipariş öncesi bizler ile iletişime geçmenizi önemle rica ederiz.

Bizler ile iletişime geçmek için dilerseniz instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı ya da Whatsapp Destek Hattı’mız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Türkiye’nin dört bir yanına hatta Avrupa’ya satışımız vardır. Ülke sınırları içerisindeki tüm il ve ilçelere Yurtiçi Kargo güvencesi ile ürünlerimizi hızlı ve kusursuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Yurtdışı satışlarımızda ise PTT Kargo ile çalışıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!