Kalpli Nikah Şekeri

Ömür boyu unutulmayacak anıların yaşandığı ve en özel günlerinizde sizleri yalnız bırakmayan tüm davetlilere sunabileceğiniz birbirinden güzel nikah şekeri modelleri yalnızca Çakıltaşı Tasarım’da!

kalpli-nikah-sekeri-soz-nisan-hediyelikleri

Çakıltaşı Tasarım olarak size özel olarak hazırlayacağımız bu küçük hediyeler üzerinde yer alan yazılar ve ürünün arkasında bulunan kurdelerde arzu ettiğiniz şekilde değişiklik yapılabilmektedir. Dilerseniz ürün üzerine çiçekler ile süslemelerde yapabiliriz. Elbette ki çiçek rengini de sizin seçmeniz gerekiyor. Kalpli nikah şekeri modellerinin tamamını incelemek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi kalpli ürünümüzde kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ürüden minimum 50 adet sipariş verilebilmektedir. Ürünü söz hediyeliği, nişan hediyeliği ve kına hediyeliği olarak da tercih edebilirsiniz. Sipariş vermek için dilerseniz instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı ziyaret edebilir ya da Whatsapp Destek Hattı’mızdan bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Türkiye’nin dört bir yanına hatta Avrupa’ya satışımız vardır. Ülke sınırları içerisindeki tüm il ve ilçelere Yurtiçi Kargo güvencesi ile ürünlerimizi hızlı ve kusursuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Yurtdışı satışlarımızda ise PTT Kargo ile çalışıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!