Lavantalı Nikah Şekeri

Hoş kokusu ile pek çok kişi tarafından sevilen lavanta şişelenerek nikah şekeri olarak düğün, nişan, söz, kına gecesi, nikah gibi günlerde davetlilere sunulan bir hediyelik haline geldi. Sahip olduğu hoş kokusu sayesinde baş ağrılarına dahi iyi gelen bu şifalı bitkiyi minik şişelere doldurup, talepleriniz doğrultusunda arzu ettiğiniz gibi süslüyoruz.

lavantali-nikah-sekeri-modelleri-cakiltasi

Nikah Şekeri Lavanta Şişesi

Ömür boyu unutamayacağınız anıları yaşadığınız özel günlerde sizleri yalnız bırakmayan tüm sevdiklerinize ve davetlilerinize sunabileceğiniz birbirinden güzel nikah şekeri modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından arzu ettiğiniz şekilde size özel olarak hazırlanıyor.

Son yıllarda sıkça tercih edilen modellerden biri olan nikah şekeri lavanta şişesi üzerinde bulunan kurdele ve çiçekler arzu ettiğiniz şekilde hazırlanmakta ve davetlilerinize sunulmak üzere hazır bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Sipariş

Yeni ürünlerimizi ve tasarımlarımızı incelemenin yanı sıra bizler ile iletişime geçmek içinde instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim’ı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Whatsapp Destek Hattı’mızdan da bizler ile iletişime geçerek, lavanta şişesi üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri, sipariş miktarını ve kargo bilgilerini bizimle sipariş anında paylaşabilirsiniz. Lavanta şişesi ürünümüz için minimum sipariş miktarı 50 adettir.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünümüzünde yurt içi teslimatı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması tarafından hızlı, güvenli ve kusursuz bir şekilde sağlanmaktadır. Yurt dışı satışlarımızda ise PTT Kargo firması ile sipariş etmiş olduğunuz ürünleri sizlere ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!