Kavanoz Mum

kavanoz-mum-nikah-sekeri-hediyelik

Kız isteme, söz, nişan, nikah, düğün günlerinde ömür boyu unutulmayacak anılar yaşanırken sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunabileceğiniz kavanoz mum hediyeliği Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak hazırlanmaktadır.

Ömür boyu unutulmayacak anıların yaşanacağı söz, nişan, kına gecesi, düğün, nikah gibi günlerde sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunabileceğiniz birbirinden güzel nikah şekeri modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından arzu ettiğiniz şekilde size özel olarak üretilmektedir.

Sipariş

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi kavanoz mum hediyeliği ürünü de kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Ürünümüzün minimum sipariş adeti 50’dir. Ürün üzerinde bulunan kurdele ve tohumlarda arzu ettiğiniz renklerde değişim yapılabilmektedir.

Ürün üzerinde yapılmasını arzu ettiğiniz değişiklikler ile sipariş vermek için bizler ile dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından ya da instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Ürünlerimizin tamamı anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile Türkiye’nin tüm şehirlerine itina ile ulaştırılmaktadır. Yurtdışı satışlarımızda ise PTT Kargo(Turpex) firması aracılığı ile siparişlerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!