Blog

Enflasyonla Mücadele Ürünleri

Son bir kaç aydır ülkemiz ne yazık ki ekonomik tetikçilerin saldırılarına maruz kalıyor. Bunu ne yazık ki fırsat bilen sözde tüccarlar aramızda var. Her sektörü etkileyen dolardaki dalgalanmaya ve maliyetlerdeki artışa inat Çakıltaşı Tasarım olarak evlilik sürecine giren çiftleri yalnız bırakmıyor; ürünlerimizde indirime giderek onlara destek olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Enflasyonla Topyekün Mücade politikası kapsamında artan maliyetlerimize rağmen fiyatlarımızı arttırmıyor aksine tüm ürünlerimizdeki marjlarımızı düşürerek evlilik sürecine giren vatandaşlarımıza bir nebze olsun destek olmaya çalışıyoruz.

Enflasyonla mücadele kapsamında:

  • Nişan tepsisi, söz tepsisi,
  • Damat fincanı
  • Jardinyer
  • Pleksi isimlik
  • Nikah şekeri, söz hediyelikleri, nişan hediyelikleri

kısacası tüm ürünlerimizde %10 ile %25 arasında indirime gittik. Ki bu desteğin farkında olan bilinçli tüketicilerimizin yoğun ilgisiyle karşılaştık. Bu nedenle ilgi gösteren göstermeyen tüm vatandaşlarımıza teşekkürü bir borç biliriz.

 

Enflasyonla Topyekün Mücadele ürünlerimizi görmek için dilerseniz instagram sayfamız olan https://instagram.com/cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz dilerseniz de Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sipariş

Tüm ürünlerimiz kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Bu nedenle sipariş verirken satın almış olduğunuz ürünler üzerinde yapılmasını arzu ettiğiniz değişiklikleri bizlere bildirmeniz rica olunur.

Sipariş vermek için bizler ile dilerseniz instagram sayfamız olan https://instagram.com/cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz dilerseniz de Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Yurt içi satışlarımızda anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile satın almış olduğunuz ürünleri sizlere ulaştırıyoruz. Yurt dışı satışlarımızda ise PTT Kargo (Turpex) firması ile ürünlerinizi sizlere en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!