Nişan Tepsisi

Gümüş Nişan Tepsisi

Evlilik yolunda atılan tüm adımlarda sizleri yalnız bırakmayan Çakıltaşı Tasarım gümüş renk nişan tepsisi modelleriyle hizmetinizde!

Birbirinden farklı ve özgün tasarıma sahip olan gümüş nişan tepsileri size özel olarak tasarlanmaktadır. Ürün tabanı pleksi aynadan oluştuğu için göz kamaştırıcıdır. Yüzük yükseltileri ve gelin damat isimlerinin baş harfleri pleksi aynadan yapılmaktadır.

#kizisteme #nişan #söz gibi günlerde çiftlerin birbirlerine olan aidiyetini simgeleyen #sözyüzükleri ve #nişanyüzüğü taşınırken ihtiyacınız olan #soztepsisi #söztepsisi #nişantepsisi #nisantepsisi modeleri #kampanyalı fiyatlara sizin oluyor! #aynalitepsi#aynalıtepsi#yuzuktepsisi#yüzüktepsisi#istanbul#evlilik

Gümüş nişan tepsisi modelleri kare, yuvarlak ve oval olarak hazırlanabilmektedir.

oval, yuvarlak, nişan tepsisi

Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak üretilmektedir.

nişan tepsisi gümüş renk, yuvarlak

Diğer tüm modellerimizi incelemek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi son moda nişan tepsisi modelleri de size özel olarak hazırlanmaktadır. Satın alacağınız ürünlerin üzerinde bulunan çiçek, kurdele ve yazıları arzu ettiğiniz şekilde düzenleyebilmekteyiz. Bu nedenle sipariş verirken bizlere taleplerinizi paylaşmanızı önemle rica ederiz.

Sipariş vermek ve diğer ürünlerimizle ilgili bilgi almak için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilir ve ya Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Yurt içi satışlarımızda anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile satın almış olduğunuz ürünleri hızlı ve güvenilir bir şekilde size ulaştırıyoruz. Yurtdışı satışlarımızda ise Ptt Kargo (Turpex) firması ile gönderilerinizi en kısa sürede size ulaştırıyoruz.

Turkuaz yeşili söz tepsisi, söz tepsisi, su yeşili, söz tepsileri

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!