Nişan Tepsisi

İsimli Nişan Tepsisi

isimli-nisan-tepsisi

Mutlu bir birlikteliği evliliğe dönüştüğü süreçte sizleri yalnız bırakmayan Çakıltaşı Tasarım, ihtiyacınız olan tüm ürünleri düşlerinizdeki gibi hazırlıyor.

Nişan hazırlıkları sırasında ihtiyacınız olan ürünlerin başında yüzük tepsisi ürünü gelmektedir. Tasarımı Çakıltaşı Tasarım’a ait olan yazılı yüzük tepsisi modelleri hayallerinizdeki gibi hazırlanmaktadır. İsimli nişan tepsisi ürünü aynı zaman da söz tepsisi olarak da kullanılabilmektedir. Ayrıca nişan hazırlıkları sırasında ihtiyacınız olan sunum masası süslemeleri ve hediyelikler ile de sizlere yardımcı olabiliriz.

Sipariş

Ürün üzerinde bulunan çiçekler, kurdeleler ve yazılar arzu ettiğiniz şekilde değişitirilebilmektedir. Ürün üzerinde yapılmasını arzu ettiğiniz değişiklikleri sipariş anında bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Sipariş vermek ve yapılmasını arzu ettiğiniz değişiklikleri belirtmek için bizler ile dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından ya da instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimiz Türkiye’nin dört bir yanına ve yurt dışına anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından gönderilebilmektedir. Yurt içi satışlarımızda Aras Kargo ve Yurtiçi kargo ile ürünlerimizi gönderirken yurt dışı satışlarımızda Ptt Kargo ve DHL ile satın almış olduğunuz ürünleri sizlere ulaştırabilmekteyiz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!