Kiz İsteme Tepsisi

Hayatınızın en heyecanlı günlerinin başında hiç şüphe yok ki mutlu birlikteliğinizi evliliğe dönüştüğü süreçtir. Bu süreçte Çakıltaşı Tasarım olarak sizleri yalnız bırakmıyor; düşlerinizdeki ürünleri sizler için arzu ettiğiniz şekilde tasarlıyor. Evliliğe giden yolda atılan adımların başında kız isteme töreni gelmektedir. Bu tören içerisinde gerçekleştirilen kız isteme ritüeli sırasında damat beye ikram edilecek tuzlu kahve için ihtiyacınız olan damat fincanı ürünü ile alyansların taşınacağı kız isteme tepsisi Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak hazırlanmaktadır.

Hayatınızın en güzel günlerinde ihtiyacınız olan tüm ürünler size özel olarak özenle tasarlanmaktadır. İsteme tepsisi üzerinde bulunan süsleme renklerinde değişiklikler yapılabilir. Sipariş verirken detayları iletmenizi rica ederiz.

Sipariş

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi kiz isteme tepsisi ürünümüzde size özel olarak üretilmektedir. Ürün üzerinde bulunan çiçek ve kurdeleler arzu ettiğiniz şekilde hazırlanmaktadır. Yapılmasını istediğiniz değişimleri bizler ile sipariş anında paylaşmanızı rica ederiz.

WP Mesaj : 0530 730 56 97

Sipariş vermek ve ürün üzerinde yapılmasını arzu ettiğiniz değişiklikleri bizlere bildirmek için bizler ile dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından ya da instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından paylaşabilirsiniz.

Teslimat

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi kız isteme tepsisi ürünü de anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır. Yurt içi satışlarımızda Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile ürünlerimizi sizlere ulaştırırken, yurt dışı satışlarımızda Ptt Kargo ve DHL ile ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. İsteme tepsisi siparişiniz alıcı ödemeli olarak adresinize kargolanmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!