Blog

İngiltere

Çakıltaşı Tasarım olarak çalışmalarımızı İstanbul’da sürdürsek de yalnızca Türkiye’nin tüm şehirlerine ve ilçelerine değil İngiltere dahil Avrupa’nın tüm ülkerine satış gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olduğu için; sipariş etmiş olduğunuz ürünleri düşlerinizdeki gibi hazırlıyor ve sizlere en kısa sürede Ptt Turpex firması aracılığıyla ulaştırıyoruz. Normal gönderim süresi ile 21-25 gün civarındayken, hızlı gönderim süresi 5-15 gündür.

isparta-soz-nisan-masasi-tepsisi-damat-fincani-pleksi-isimlik

İngiltere‘de bugüne kadar pek çok şehire satış yaptık. Satış gerçekleştirmiş olduğumuz şehirlerin başında elbette ki Türkler’in yoğun olarak yaşadığı Londra geliyor.

İngiltere‘deki gelin adaylarının en çok tercih etmiş olduğu ürünler:

  • Söz masası süslemeleri ve nişan masası süslemesi
  • Pleksi isimlik modelleri ve pleksi duvar süsleri
  • Nişan tepsileri ve söz tepsileri
  • Jardinyer setleri
  • Nişan, söz, doğum ve nikah şekeri
  • Damat kahvesi fincanı seti

Aklınızdan hiç çıkmayacak anıların yaşanacağı söz, nişan, kına gecesi, düğün, nikah gibi günlerde sizlere, size özel olarak hazırladığımız ürünlerimizle yardımcı oluyoruz. Başta Londra olmak üzere ülkenin pek çok yerinden sipariş alıyoruz. Siparişleriniz uçak kargo ile sizlere ulaştırılmaktadır.

İngiltere’den Sipariş

Tüm ürünlerimizin size özel olarak hayallerinizdeki gibi hazırlanmaktadır. Bu nedenle satın alacağınız ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere sipariş anında bildirmenizi önemle rica ederiz.

Ürünlerimizi incelemek için Anasayfa’yı veya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş

+90 530 730 56 97

İngiltere’ye Teslimat

İngiltere‘nin bugüne kadar sıklıkla Londra şehrine satış yaptık yapmaya da devam ediyoruz.Sipariş anında kargo bedeli talep edilmektedir. İngiltere’de söz nişan organizasyonu düzenliyorsanız tüm ürünleri tek bir yerden satın alabilirsiniz. Ürünlerimizin tamamı Ptt Turpex firması tarafından kargolanmaktadır. Yalnızca İngiltere değil Avusturya, Belçika, Danimarka, Fransa, Almanya,  İsviçre, Hollanda kısacası Avrupa’nın pek çok ülkesine ürünlerimizi en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!