Belçika

Çakıltaşı Tasarım olarak çalışmalarımızı İstanbul’da sürdürsek de yalnızca Türkiye’nin tüm şehirlerine değil Belçika dahil Avrupa’nın tüm ülkerine ve şehirlerine satış yapmaktayız. Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olduğu için siparişlerinizi düşlerinizdeki gibi hazırlıyor ve sizlere en kısa sürede Ptt Turpex firması vasıtasıyla ulaştırıyoruz. Normal gönderim süresi ile 21-25 gün civarındayken, hızlı gönderim süresi 3-5 gündür.

Belçika‘de bugüne kadar pek çok şehire satış yaptık. Satış gerçekleştirmiş olduğumuz şehirlerin başında elbette ki Türkler’in yoğun olarak yaşadığı Brüksel, Limburg, Anvers, Gand (Gent), Genk, Liège ve Charleroi gibi şehirler geliyor.

Belçika‘daki gelin adaylarının en çok tercih etmiş olduğu ürünler:

  • Söz masası ve nişan masası süslemesi
  • Masaüstü isimlik modelleri
  • Nişan tepsileri ve söz tepsileri
  • Üçlü jardinyer takımları
  • Nişan, söz, doğum ve nikah şekeri
  • Duvar süsleri
  • Damat kahvesi fincanı seti

Hiç bir zaman aklınızdan çıkmayacak anıların yaşanacağı söz, nişan, kına gecesi, düğün, nikah gibi günlerde sizlere, size özel olarak hazırladığımız ürünlerimizle yardımcı oluyoruz.

Sipariş

Tüm ürünlerimizin size özel olarak düşlerinizdeki gibi tasarlanabildiğini unutmayın. Bu nedenle sipariş verirken, satın alacağınız ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Ürünlerimizi incelemek için Anasayfa’yı veya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş

+90 530 730 56 97

Teslimat

Belçika‘nın bugüne kadar Brüksel, Limburg, Anvers, Gand (Gent), Genk, Liège ve Charleroi şehirlerine satış yaptık yapmaya da devam ediyoruz. Ürünlerimizin tamamı Ptt Turpex firması tarafından kargolanmaktadır. Yalnızca Belçika değil Avusturya, Fransa, Almanya,  İsviçre, Hollanda kısacası Avrupa’nın pek çok ülkesine ürünlerimizi en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!