Blog

İsviçre

Çakıltaşı Tasarım olarak çalışmalarımızı İstanbul’da sürdürsek de yalnızca Türkiye’nin tüm şehirlerine değil İsviçre dahil Avrupa’nın tüm şehirlerine satış yapmaktayız. Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olduğu için siparişlerinizi hayallerinizdeki gibi hazırlıyor ve sizlere en kısa sürede Ptt Turpex firması vasıtasıyla ulaştırıyoruz. Normal gönderim süresi ile 21-25 gün civarındayken, hızlı gönderim süresi 3-5 gündür.

İsviçre‘de bugüne kadar pek çok şehire satış yaptık. Satış gerçekleştirmiş olduğumuz şehirlerin başında elbette ki Türkler’in yoğun olarak yaşadığı Zürih (Zurich), Basel, Cenevre (Geneva), Lozan, Luzern, Lausenne, Bern gibi şehirler geliyor.

İsviçre‘daki gelin adaylarının en çok tercih etmiş olduğu ürünler:

  • Söz masası ve nişan masası süslemesi
  • Masaüstü isimlik modelleri
  • Yüzük tepsisi (Nişan tepsisi, söz tepsisi)
  • Jardinyer takımları
  • Nişan, söz, doğum ve nikah şekeri
  • Duvar panoları
  • Damat kahvesi fincanı seti

Ömür boyu aklınızdan çıkmayacak anıların yaşanacağı söz, nişan, kına gecesi, düğün, nikah gibi günlerde sizlere, size özel olarak hazırladığımız ürünlerimizle yardımcı oluyoruz.

Sipariş

Tüm ürünlerimizin hayallerinizdeki gibi size özel olarak tasarlanabildiğini unutmayın. Bu nedenle sipariş verirken, satın alacağınız ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Ürünlerimizi incelemek için Anasayfa’yı veya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş

+90 530 730 56 97

Teslimat

İsviçre‘nın bugüne kadar Zürih (Zurich), Basel, Cenevre (Geneva), Lozan, Luzern, Lausenne, Bern şehirlerine satış yaptık yapmaya da devam ediyoruz. Ürünlerimizin tamamı Ptt Turpex firması tarafından kargolanmaktadır. Yalnızca İsviçre değil Avusturya, Fransa, Almanya, Belçika, İsviçre, Hollanda kısacası Avrupa’nın pek çok ülkesine ürünlerimizi en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!