Blog

Fransa

Çakıltaşı Tasarım olarak faaliyetlerimizi İstanbul’da sürdürsek de yalnızca Türkiye’nin tüm şehirlerine değil Fransa dahil Avrupa’nın tüm şehirlerine satış yapmaktayız. Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olduğu için siparişlerinizi tam istediğiniz gibi hazırlıyor ve sizlere en kısa sürede Ptt Turpex firması vasıtası ile ulaştırıyoruz. Normal gönderim süresi ile 21-25 gün civarındayken, hızlı gönderim ile 3-5 gün içerisinde siparişiniz size ulaşmış oluyor.

Fransa‘da bugüne kadar pek çok şehire satış yaptık. Satış gerçekleştirmiş olduğumuz şehirlerin başında elbette ki Türkler’in yoğun olarak yaşadığı Marseille, Strasbourg, Lyon, Paris, Nice gibi şehirler geliyor.

Fransa‘daki gelin adaylarının en çok tercih etmiş olduğu ürünler:

  • Söz masası ve nişan masası süslemesi
  • Masaüstü isimlik modelleri
  • Yüzük tepsisi (Nişan tepsisi, söz tepsisi)
  • Jardinyer takımları
  • Nişan, söz, doğum ve nikah şekeri
  • Duvar panoları
  • Damat kahvesi fincanı seti

Ömür boyu unutulmayacak anıların yaşanacağı söz, nişan, kına gecesi, düğün, nikah gibi günlerde sizlere, size özel olarak hazırladığımız ürünlerimizle yardımcı oluyoruz.

Fransa’dan Sipariş

Tüm ürünlerimizin arzu ettiğiniz gibi size özel olarak tasarlanabildiğini unutmayın. Bu nedenle sipariş verirken, satın alacağınız ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Ürünlerimizi incelemek için Anasayfa’yı veya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş

+90 530 730 56 97

Fransa’ya Teslimat

Fransa‘nın bugüne kadar Marseille, Strasbourg, Lyon, Paris, Nice şehirlerine satış yaptık yapmaya da devam ediyoruz. Ürünlerimizin tamamı Ptt Turpex firması tarafından kargolanmaktadır. Yalnızca Fransa değil Avusturya, Almanya, Belçika, İsviçre, Hollanda kısacası Avrupa’nın pek çok ülkesine ürünlerimizi en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!