Hollanda

Çakıltaşı Tasarım olarak faaliyetlerimizi İstanbul’da sürdürsek de yalnızca Türkiye’nin değil Hollanda dahil Avrupa’nın tüm şehirlerine satış yapmaktayız. Tüm ürünlerimiz kişiye özel olduğu için siparişlerinizi hayallerinizdeki gibi hazırlıyor ve sizlere en kısa sürede Ptt Turpex şirketi aracılığı ile ulaştırıyoruz. Normal gönderim süresi yaklaşık 21 günken, hızlı gönderim süresi ise 3-5 gündür.

Hollanda’da bugüne kadar pek çok şehire satış yaptık. Satış gerçekleştirmiş olduğumuz şehirlerin başında elbette ki Türkler’in yoğun olarak yaşadığı Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Groningen, Nijmegen gibi şehirler geliyor.

Hollanda’daki gelin adaylarının en çok tercih etmiş olduğu ürünler:

  • Söz masası süslemeleri ve nişan masası süslemeleri
  • Pleksi isimlik
  • Yüzük tepsisi (Nişan tepsisi, söz tepsisi)
  • Jardinyer takımları
  • Nişan hediyelikleri, söz hediyelikleri, doğum hediyelikleri ve nikah şekeri
  • Duvar süsü
  • Damat fincanı

Hayatınız boyunca unutamayacağınız anıların yaşanacağı söz, nişan, kına gecesi, düğün, nikah gibi günlerde sizleri, size özel olarak hazırladığımız ürünlerimizle yalnız bırakmıyoruz.

Sipariş

Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Bu sebeple sipariş verirken, ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Ürünlerimizi incelemek için Anasayfa’yı veya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş

+90 530 730 56 97

Teslimat

Hollanda‘nın bugüne kadar Amsterdam, Rotterdam, Lahey, Groningen, Nijmegen, Volendam, Haarlem şehirlerine satış yaptık yapmaya da devam ediyoruz. Ürünlerimizin tamamı Ptt Turpex firması tarafından kargolanmaktadır. Yalnızca Hollanda değil Avusturya, Fransa, Belçika, İsviçre, Almanya kısacası Avrupa’nın pek çok ülkesine ürünlerimizi en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!