Blog

Almanya

Çakıltaşı Tasarım olarak faaliyetlerimizi İstanbul’da sürdürsek de yalnızca Türkiye’nin değil Almanya dahil Avrupa’nın tüm şehirlerine satış yapmaktayız. Tüm ürünlerimiz kişiye özel olduğu için siparişlerinizi düşlerinizdeki gibi hazırlıyor. Sizlere en kısa sürede söz nişan, mevlüd, düğün, kına gecesi ve nikah ürünlerini gönderiyoruz.

Almanya‘da bugüne kadar pek çok şehire satış yaptık. Satış gerçekleştirmiş olduğumuz şehirlerin başında elbette ki Türkler’in yoğun olarak yaşadığı Münih, Düsseldorf, Westfalen, Köln, Berlin, Bremen, Duisburg, Hamburg, Gersenkirchen gibi şehirler geliyor.

Almanya‘daki gelin adaylarının en çok tercih etmiş olduğu ürünler:

  • Söz masası süslemesi ve nişan masası süslemesi
  • Pleksi isimlik modelleri
  • Yüzük tepsisi (Nişan tepsisi, söz tepsisi)
  • Jardinyer setleri
  • Nişan hediyelikleri, söz hediyelikleri, doğum hediyelikleri ve nikah şekeri
  • Duvar panosu
  • Damat kahvesi fincanı seti

Ömür boyu unutulmayacak anıların yaşanacağı söz, nişan, kına gecesi, düğün, nikah gibi günlerde sizleri, size özel olarak hazırladığımız ürünlerimizle yalnız bırakmıyoruz.

Almanya Söz Nişan Tepsisi

Söz nişan tepsisi ve damat kahvesi fincanı seti kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Bu nedenle sipariş verirken, ürün üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere bildirmenizi rica ederiz. Hızlı ve kolay bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Ürünlerimizi incelemek için Anasayfa’yı veya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş

+90 530 730 56 97

Almanya Söz Nişan Organizasyonu

Almanya‘nın bugüne kadar Köln, Berlin, Bremen, Duisburg, Hamburg, Gersenkirchen, Frankfurt, Münih, Düsseldorf, Westfalen şehirlerine satış yaptık yapmaya da devam ediyoruz. Ürünlerimizin tamamı Ptt Turpex firması tarafından kargolanmaktadır. Yalnızca Almanya değil Avusturya, Fransa, Belçika, İsviçre, Hollanda kısacası Avrupa’nın pek çok ülkesine ürünlerimizi en kısa sürede ulaştırıyoruz. Söz nişan organizasyonu için ihtiyacınız olan tüm ürünler Almanya’ya gönderilmektedir.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!