Blog

Beyaz Mermer İkili Set

Ürün portföyümüze yeni eklenen mermer tepsilerden sipariş verebilirsiniz. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi bu ürünümüzü de size özel olarak hazırlıyoruz. Beyaz renk mermer ikili setler yüzük tepsisi ve damat fincanı olarak satılmaktadır.

mermer-soz-nisan-tepsisi-ve-damat-fincani-isvicre-avusturya-belcika-wedding-tray-stone-marble-trays-uk

Gold Kulplu Mermer Tepsiler

Mermer tepsilerimiz kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Tepsinin üzerindekilerden yalnızca pleksi isimlik yapıştırma. Diğerleri yapıştırma değil. Dolayısıyla ürünümüzü günlük olarak da kullanabilirsiniz. İkramlarını şık bir tepsiyle yapmak isteyen hanımların tercih ettiği bir model. Üstelik kullanım avantajı da sunuyoruz.

Gold kulplu olarak üretilen mermer tepsiler, gümüş renk kulplarla da üretilebilmektedir. Tüm seti gümüş renkten de sipariş verebilirsiniz. Size özel olarak hazırladığımız üründen sipariş vermek için Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçiniz. Ürün görselini göndererek fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Siparişinizi oluşturduktan sonra mermer yüzük tepsisi ve damat fincanı için yapacağınız ödeme dekontunu bizimle paylaşmanız durumunda siparişiniz onaylanır. Ardından alıcı ödemeli olarak en kısa sürede sizlere kargo ile ulaştırılır. Yurtdışından da sipariş verebilirsiniz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!