Blog

Epoksi Nikah Şekeri

Çakıltaşı Tasarım olarak birbirinden farklı nikah şekeri modelleri tasarlıyoruz. Ürün gamımıza neredeyse her hafta yeni ürünler veya tasarımlar ekleniyor. Bugün için sunacağımız ürünler ise epoksi nikah şekeri modellerimiz. Elbette pek çok model var ancak bu tasarımlarımız oldukça yeni.

Epoksili nikah şekeri siparişi

Ürünlerimiz kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Dökme epoksi üzerine pleksi kesimlerle hazırlanan ürünler gold/gümüş renk seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. epoksili nikah şekeri siparişi vermek için tercih etmiş olduğunuz ürünün görselini Whatsapptan bizimle paylaşarak sipariş oluşturabilirsiniz. Ödeme dekontunu paylaşmanız durumunda nikah şekeri siparişiniz onaylanır ve üretime alınır. Üretimden çıktıktan sonra özenle paketlenir ve adresinize alıcı ödemeli kargo ile ulaştırılır.

Türkiye’nin her yerine olduğu gibi yurtdışı nikah şekeri siparişi gönderimi de yapıyoruz. Kişiye özel olarak hazırlanan ürünlerimiz uçak kargo ile adresinize gönderilmektedir. Özellikle yurttaşlarımızın yoğun olarak yaşadığı Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, Avusturya gibi ülkelerden her hafta siparişler aldığımızı belirtmek isteriz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!