Blog

Belçika

Merkezimiz İstanbul’da olsa da başta Belçika olmak üzere Avrupa’nın tüm ülkelerine ürün gönderimi yapıyoruz. Her hafta onlarca kargo, sahiplerine ulaşmak üzere uçak kargo ile yola çıkıyor.

Belçika’dan verilen siparişlerin ulaşma süresi yaklaşık 15 gündür. Elbette sipariş verilen ürüne göre değişiklik gösteriyor. Eğer sipariş verilen ürün stoklarımızda ise 2-3 gün içerisinde uçak kargoya veriliyor. 10 gün içerisinde teslim ediliyor. Çiftlere tavsiyemiz ise en az 3-4 hafta önce sipariş vermesi yönünde. Son dakikaya kalmadan, söz nişan organizasyonu öncesinde ürünleriniz size ulaşmış olsun.

Belçika Söz Nişan Organizasyonu

Bugüne kadar Belçika’nın neredeyse tüm bölgelerine ürün gönderimi yaptık. Zaten Avrupa’nın her yerinde olduğu gibi Belçika’da da söz nişan organizasyonu deyince akıllara Çakıltaşı Tasarım geliyor. Özellikle nüfusun yoğun olarak yaşadığı Bruksel, Schaerbeek, Anderlecht’e gönderim yaptık. Bu şehirlerden en çok sipariş aldığımız ürünler ise:

  • Söz nişan masası süsleme malzemeleri
  • Yüzük tepsisi ve damat fincanı
  • Nikah şekeri
  • Kız isteme çiçeği ve çikolatası
  • Duvar ve kapı süsleri

Söz nişan organizasyonu için hazırlayacağınız masa üzerinde jardinyer, vazo, şamdan, pastalık ve pleksi isimlik gibi ürünlerin olması gerekir. Tüm ürünleri konsept olarak satın alabilirsiniz.

Kız isteme törenindeki çiçek ve çikolatadan, damat beye kahve ikramı için damat fincanına ve sonrasındaki yüzük takma törenine kadar her şeyi tek bir yerden tedarik etme imkanı Çakıltaşı Tasarım’da!

Belçika’da söz nişan organizasyonu düzenlerken ihtiyacınız olan her şeyi tek bir yerden satın alın. Size özel olarak hazırlanan ürünler kısa sürede sizlere uçak kargoyla ulaştırılsın.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!