Avusturya

Merkezimiz İstanbul’da olsa da dünyanın her yerinden sipariş alıyoruz. Kısa sürede hazırlamış olduğumuz siparişleri başta Avusturya olmak üzere dünyanın pek çok ülkesine uçak kargo ile ulaştırıyoruz. Dünya evine girecek olan yurttaşlarımız ürün bulmak ve satın alma konusunda güvensizlik yaşıyor. Sipariş verdiğim ürün Viyana’ya gelir mi? Adresime ulaşır mı? Satıcı güvenilir mi?

Çakıltaşı Tasarım olarak yurt dışına her hafta kargo gönderimi yapıyoruz. Özellikle Türkler’in yoğun olarak yaşadığı Almanya, Fransa ve Hollanda’dan çok sipariş alıyoruz. Başta söz nişan masası malzemeleri olmak üzere yüzük tepsisi, pleksi isimlik, nikah şekeri, kız isteme çiçeği ve çikolatası gibi ürünlerden gönderim yapıyoruz. Hızlı ve kolay bir şekilde siparişleriniz adresinize kadar ulaştırılmaktadır.

Avusturya’ya kargo süresi ne kadar?

Sipariş verdiğiniz ürüne göre ürünün hazırlanma süreci değişiyor. Örneğin sipariş verdiğiniz söz nişan masası depo stoklarımızda varsa 2 gün içerisinde uçak kargoya veriliyor. Kargonun ulaşma süresi ise 5-10 gün arasındadır. Üstelik siparişiniz adresinize kadar ulaştırılmaktadır. Burgenland, Karintiya, Aşağı Avusturya, Salzburg Eyaleti, Steiermark, Yukarı Avusturya, Tirol, Vorarlberg, Viyana (Wien, Vienna) kısacası tüm Avusturya eyaletlerinden sipariş verebilirsiniz.

Avusturya Söz Nişan Organizasyonu

Evlilik meşaketli bir süreç. Hele ki yurt dışında yaşıyorsanız kendi kültürünüzün gerekliliklerini yerine getirmek zor oluyor. Avusturya’da söz nişan organizasyonu düzenlemek için ihtiyacınız olan ürünleri bulmanız güç olacaktır. Çünkü her ürün her yerde satılmıyor. Ayrıca fiyatları da oldukça yüksek oluyor.

  • Söz nişan masası süsleme malzemeleri
  • Yüzük tepsisi ve damat fincanı
  • Nikah şekeri
  • Kız isteme çiçeği ve çikolatası
  • Duvar ve kapı süsleri

gibi ürünleri satın almak için bizi tercih edebilirsiniz. Ürünler kişiye özel olarak hazırlanıp, kısa sürede sizlere teslim edilir.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!