Isparta

Merkezimiz İstanbul’da olsa da başta Isparta olmak üzere ülkemizin dört bir yanından sipariş alıyor ve en kısa sürede sahiplerine ulaştırıyoruz. En yeni ve en özgün tasarımlarımız nedeniyle hem yurt içinde hem de yurt dışında pek çok gelin hanımın ve damat beyin tercihi olmayı başardık. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bugüne kadar Isparta‘nın pek çok ilçesine ürün gönderimi yaptık. En çok tercih edilen ürünlerimiz ise söz nişan masası süslemeleri, duvar süsleri, kız isteme çiçeği ile çikolatası, damat fincanı, pleksi isimlik, nikah şekeri. Siparişlerinizin hazırlanış süresi hakkında sipariş anında süreyi öğrenebilirsiniz. Son güne bırakmadan kararınızı verip, sipariş vermenizi tavsiye ederiz. Siparişleriniz kısa sürede hazırlanıp alıcı ödemeli olarak adresinize teslim edilmektedir.

En yeni modeller için instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Atabey
Eğirdir
Gelendost
Isparta Merkez
Keçiborlu
Senirkent
Sütçüler
Şarkikaraağaç
Uluborlu
Yalvaç
Aksu / Isparta
Gönen / Isparta
Yenişarbademli

Isparta‘dan sipariş vermek için beğenmiş olduğunuz ürüne ait görseli 0530 730 56 97 Whatsapp hattımızdan bizimle paylaşıp, iletişim bilgileri ve ödeme dekontunu göndermeniz gerekir. Ürün bedellerine kargo dahil değildir. Ürünler alıcı ödemeli olarak vereceğiniz adrese teslim edilir. Dilerseniz size en yakın kargo şubesine gönderim yapılır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!