Şehirler

Hatay

En güzel günlerin en unutulmaz anıları yaşanırken sizleri yalnız bırakmıyoruz. Merkezimiz İstanbul’da olsa da Hatay dahil ülkemizin dört bir yanına siparişlerinizi kargo ile ulaştırıyoruz. Sipariş geçmiş olduğunuz ürünlere göre hazırlanma süreci değişiyor.

hatay-soz-nisan-masasi-tepsisi-damat-fincani-pleksi-isimlik


Resmi Instagram Sayfamız : @cakiltasi.tasarim

Instagram sayfamızı ziyaret ederek en yeni ürünlerimizi ve tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz.

Hatay‘ın bugüne kadar neredeyse tüm ilçelerine gönderim yaptık. Gönderim yapmaya da devam ediyoruz. Ürünlerimiz kişiye özel olarak hazırlanıp en kısa sürede alıcı ödemeli olarak adresinize kadar teslim edilmektedir. Hızlı ve kolay gönderim için adres verirken detayları ve teslim alacak kişinin müsaitliğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Eğer teslim alacak kişinin müsaitliği yok ise ilgili kargonun size en yakın şubesini öğrenip oraya kargolanmasını talep edebilirsiniz.

Altınözü
Dörtyol
Hassa
İskenderun
Kırıkhan
Reyhanlı
Samandağ
Yayladağı
Erzin
Belen
Kumlu
Antakya
Arsuz
Defne
Payas

Güzel Hatay şehrinden bugüne kadar neredeyse tüm ürünlerimizden sipariş aldık. Başta söz nişan masası setleri olmak üzere, damat fincanı, pleksi isimlik, nikah şekeri, yüzük tepsileri, kız isteme çikolatası ve çiçeği gibi siparişleri kargoladık. Hayatınızın her anının tadını çıkarabileceğiniz sağlık ve mutluluk dolu bir evlilik hayatınızı geçirmenizi temenni ederiz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!