2021 Düğün Trendleri

Pandemi nedeniyle hepimiz zor günler geçiriyoruz. Bu sıkıntılı günlerde geçmişteki gibi şaşalı ve kalabalık düğünler yapmak ne yazık ki çok zor. İster istemez hepimiz yeni normale uyum sağlamak zorunda kalıyoruz. Pek bu süreçte düğünümüzü nasıl yapacağız? Davetlilere ne ikram edeceğiz? Nasıl bir organizasyon beni bekliyor?

Her zaman temizlik, maske ve mesafe kuralına uymak zorunda olduğumuzu unutmayalım. Davetlilerinizi de bu konuda uyarmaktan kaçınmayın. Gerekirse düğün davetiyenize bunu küçük ve şirin bir yazıyla belirtebilirsiniz. Son zamanlarda hazırlamış olduğumuz davetiyelerde buna yer verenler oluyor.

Düğünlü yemek hazırlığı yapıyorsanız yemeğin hazırlandığı ortamın ve hazırlayan kişinin olabildiğince titiz olduğundan emin olun. Gerekirse yemeklerin dağıtımı sırasında üzerinin örtülmesi veya streç bantla kapatılmasında fayda var.

Söz, nişan, kına gecesi, nikah, düğün gibi organizasyonlarda davetlilerinize nikah şekeri ve hediyelik olarak kolonya ikram edebilirsiniz. Hem temizlik hem de güzel bir koku yayılmış olur.

Organizasyon düzenleyeceğiniz alanın kullanım kapasitesi ve oturma düzenine dikkat ediniz. Çok sık ve kalabalık oluşturacak şekilde oturma düzeni olmamalı.

Pandemi nedeniyle pek çok insan açık havada veya kır düğünü olarak organizasyonlarını düzenliyor. Siz de bu şekilde bir organizasyon düzenleyebilirsiniz.

Söz nişan organizasyonu için ihtiyacınız olan masa seti, pleksi isimlik, yüzük tepsisi ve hediyelikler Çakıltaşı Tasarım’da!

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!