Söz Nişan Masası Süsleme

Sipariş vermek için beğenmiş olduğunuz ürüne ait görseli Whatsapp (0530 730 56 97) üzerinden bizimle paylaşarak teklif alabilir, sipariş oluşturabilir ve en kısa sürede temin edebilirsiniz.


Çakıltaşı Tasarım olarak sizleri bu mutlu gününüzde yalnız bırakmıyoruz. Birbirinden güzel onlarca farklı tasarımımızla yanınızdayız. Size özgü bir konsept oluşturarak benzersiz bir söz nişan masası hazırlayabilirsiniz. Yukarıdaki görsellerde yer alan jardinyer, vazo, pastalık, şamdan ve yükseltilerden oluşan setler tüm ihtiyacınızı karşılıyor. Aksi halde hepsini tek tek bulmanız hem mümkün değil hem de bir konsept oluşturmanıza olanak sağlamıyor. Ancak bizden alacağınız masa setleri tüm ihtiyaçlarınızı tek seferde temin etme kolaylığı sağlıyor. Strese girmeden rahatlıkla söz nişan organizasyonunuzu düzenlemeniz için elimizden gelen gayreti gösteriyor. Yurtiçinden veya yurtdışından vereceğiniz siparişlerinizi en kısa sürede alıcı ödemeli olarak sizlere ulaştırıyoruz!

Evlilik sürecinin olmazsa olmaz törenleri söz nişan törenleridir. Bu törenler genellikle kızın ailesi tarafından düzenlenir. Pandemi nedeniyle kalabalık bir organizasyon yapılamaması herkesi üzse de bu adetlerin ötelenmesine engel değil. Daha önce hazır tasarımlardan ziyade kendi tasarımlarını oluşturmak isteyen gelinlerin evde veya bir mekanda kendi söz nişan masası süsleme malzemelerini alarak organizasyon düzenlemeleri yaygın bir seçimdi. Pandemiyle beraber kendi organizasyonu kendi süslemeleriyle düzenleyen hanımların sayısı arttı.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!