Üçlü Jardinyer

Hayatınızın en güzel günlerinde hazırlayacağınız sunum masası üzerinde kullanabileceğiniz üçlü jardinyer seti ürünlerimizin gold ve gümüş seçenekleri vardır. Farklı boyutlarda olan ürünlerimizden sipariş verirken görselini sipariş hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından bizlere mesaj göndermeniz rica ederiz.

Görsellerde bulunan üçlü jardinyer takımı ürünlerimiz 84 cm uzunluğundadır ve sunum masanız için ideal boyutlardadır. Nişan masası, söz masası, doğum günü masası, babyshower masası üzerinde tercih edebileceğiniz ürünümüz aynı zamanda günlük kullanıma uygun dekoratif bir üründür. Dilerseniz Jardinyer sayfamızı inceleyerek, vazo, şamdan, çerezlik, pasta yükseltisi gibi ürünler ile sunum masanızı zenginleştirebilirsiniz. Bu ürünleri de evinizde ve iş yerinizde dekoratif olarak tercih edebilirsiniz.

Sipariş

Üçlü Jardinyer setleri gold ve gümüş renklerde üretilebilmektedir. Tercih etmiş olduğunuz ürünü bizler ile paylaşarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Sipariş:

0530 730 56 97

Dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından dilerseniz de instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından bizimle iletişime geçerek, ürünler hakkında bilgi alıp, siparişinizi verebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi 3lü jardinyer setimizde özenle hazırlanarak, ambalajlanmakta ve anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır. Ülkemizin tüm şehirlerine ürünlerimizi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile göndermekteyiz. Yurt dışından alınan siparişlerimiz Ptt Turpex firması aracılığı ile kargolanmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!