JardinyerSöz Nişan Masası

Nişan Masası Süslemeleri

Mutlu bir birlikteliği evlilikle taçlanacağı günlere adım adım yaklaşırken ihtiyacınız olan herşey Çakıltaşı Tasarım tarafından üretilmektedir. Nişan töreni sırasında hazırlayacağınız sunum masası için gerekli tüm süslemeleri tek bir noktadan temin edebilirsiniz.

Nişan masası süslemeleri olarak tercih edebileceğiniz jardinyer setleri, vazolar, şamdanlar, çerezlikler bir set olarak sunulabilmektedir. Tüm ürünlerimizin dilerseniz gold yani sarı rengini de sizlere sunabiliriz.

Şık ve göz alıcı bir nişan masası isteyen gelin adaylarının tercihi olan setlerimizin içeriği ise:

  • Üçlü jardinyer
  • 2 adet vazo
  • 2 adet şamdan
  • 2 adet çerezlik
  • 2 aynalı vazo altlığı

Ürünlerimizi tek tek incelemek için Jardinyer sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca nişan masası konseptinizi duvar panosu ve masa isimlikleri ile daha da göz alıcı hale getirebilirsiniz. Bu ürünlerimizi incelemek için ise Pleksi İsimlik kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Sipariş

Karar vereceğiniz konsepte göre nişan masası süslemesi ürünlerimizin gold ve gümüş renkleri vardır. Sipariş verirken hangi rengi istediğinizi belirtmenizi önemle rica ederiz.

Sipariş: 0530 730 56 97

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak, taleplerinizi bildirmek ve fiyat talep etmek için bizlerle dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından dilerseniz de instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasınız ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm siparişleriniz itina ile üretilmekte ve ambalajlanarak anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından en kısa süre sizlere ulaştırılmaktadır. Türkiye’nin tüm şehirlerine Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo aracılığı ile siparişleriniz ulaştırılırken; yurt dışı siparişleriniz Ptt Turpex firması tarafından sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!