Söz Masası Süslemeleri

Mutlu bir evliliğin temelleri atılırken ilk ciddi aşama kız isteme töreni sonrası söz törenidir. Söz töreni sırasında davetlilerinize sunacağınız ikramlıkları, söz pastasını ve hediyelikleri sergileyeceğiniz sunum masası için ihtiyacınız olan tüm ürünler Çakıltaşı Tasarım farkı ile sizlerin oluyor!

Söz masası süslemeleri arasında en çok tercih edilen ürün jardinyer setidir. Üçlü jardinyer setleri vazo, şamdan ve çerezlikler ile daha göz alıcı bir hale getirilebilir.

Çakıltaşı Tasarım olarak en güzel günlerinizde ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek bir noktadan arzu ettiğiniz şekilde temin edebilme imkanını sunuyoruz. Bu sayede söz konseptine uygun tercih edebileceğiniz tüm seçenekleri tek bir noktadan temin edebilmenizi sağlıyoruz.

Sipariş

Söz masası seti ürünümüzü dilerseniz tek tek de temin edebilirsiniz. Bunun için jardinyer sayfamızı ziyaret edebilir veya bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm ürünlerimizin gold ve gümüş seçenekleri vardır.

Sipariş Hattı

0530 730 56 97

Sipariş vermek ve talep ettiğiniz ürünler hakkında bilgi almak için Whatsapp Sipariş Hattımızdan veya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimiz özenle tasarlanmakta, üretilmekte ve ambalajlanarak anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır. Yurt dışı siparişleriniz ise Ptt Turpex firması tarafından sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!