JardinyerSöz Nişan Masası

Jardinyer Modelleri

Sunum masası üzerinde tercih edeceğiniz jardinyer modelleri aynı zamanda günlük kullanıma uygun dekoratif bir üründür. Çakıltaşı Tasarım tarafından üretilen jardinyer takımı, gold ve gümüş renklerde yapılabilmektedir. Üst bölümleri aynalıdır.

Görsellerde bulunan üçlü jardinyer takımı ürünlerimiz farklı boyutlardadır ve sunum masanız için ideal boyutlardadır. Nişan masası, söz masası, doğum günü masası, babyshower masası üzerinde tercih edebileceğiniz ürünümüz aynı zamanda günlük kullanıma uygun dekoratif ürünlerdir. Jardinyer takımı vazo, şamdan, çerezlik gibi ürünler ile zengileştirilebilir.

Sipariş

Tercih edebileceğiniz üçlü jardinyer seti ürününü bizler ile paylaşarak fiyat alabilir ve siparişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sipariş vermek için hem Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından hem de instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Mesaj

0530 730 56 97

Teslimat

Türkiye’nin ve Avrupa’nın tüm şehirlerine gönderim yapılabilmektedir. Tüm ürünlerimiz itina ile hazırlanmaktadır. Yaşanabilecek tüm riskler göz önünde bulundurarak ambalajlanıp, anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca sizlere ulaştırılmaktadır. Yurt içi siparişleriniz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile gönderilemektedir. Yurt dışı siparişleriniz ise Ptt Turpex firması tarafından size ulaştırılmaktadır. Jardinyer modelleri siparişleriniz alıcı ödemeli olarak adresinize kargolanmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!