Jardinyer

Yuvarlak Jardinyer Seti

Hayat boyu unutamayacağınız anıların yaşanacağı söz ve nişan günlerinde sevdikleriniz ve tüm davetlileriniz için hazırlayacağınız söz masası ve nişan masası üzerinde bulunması gereken üçlü jardinyer seti, Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak hazırlanıp gönderilmektedir.

yuvarlak-3-lu-jardinyer-gold

Yuvarlak Jardinyer Seti

Söz masası ve nişan masası için yapacağınız hazırlıklar sırasında ihtiyacınız olan yuvarlak jardinyer seti 3 farklı ebattadır. Ürünün üst bölümü aynadan oluşmaktadır. Böylelikle masanız daha şık ve göz alıcı bir hale dönüşmektedir. Jardinyer seti üzerinde nikah şekeri ve diğer hediyelikleri sunabilirsiniz. Ayrıca böyle bir gün için keseceğiniz pastaya da üzerinde yer verebilirsiniz.

Sipariş

Yeni ve güncel tasarımlarımızı incelemek, fiyat talebinde bulunmak ve bilgi almak için bizler ile arzu ederseniz instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim’ı ya da Whatsapp Destek Hattımızdan iletişime geçebilirsiniz (WP Destek Hattı: 0530 730 56 97)

Yuvarlak jardinyer seti yanına vazo ve çiçek eklemek isterseniz sizinle çiçek ve vazo çeşitlerimizi sizinle paylaşabiliriz. Ürünlerimizin tamamını yaşanabilecek tüm riskleri göz önünde bulundurarak itina ile hazırlıyor, ambalajlıyor ve itina ile sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi sarı jardinyer seti ürünümüz de Türkiye’nin dört bir yanına anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo kalitesi ve ayrıcalığı ile gönderilmektedir. Yurt dışı satışlarımızda ise PTT Kargo şirketi ile çalışmaktayız. Bugüne kadar Avrupa’nın pek çok ülkesine satış gerçekleştiren Çakıltaşı Tasarım ile iletişime geçmek için aşağıdaki logoları tıklamanız yeterli.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!