Lavanta Nişan Şekeri

Hayatınız boyunca unutamayacağınız birbirinden özel anıların yaşanacağı kına gecesi, söz, nişan, nikah gibi günlerde sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunabileceğiniz; şifalı bir nikah şekeri modeli ile karşınızdayız.

lavantali-kese-nikah-sekeri-modelleri-soz-nisan-hediyelikleri

Lavantalı Nikah Şekeri

Lavantanın dinlendiri etkisi herkesçe biinen bir şey. Hatta özellikle baş ağrısına iyi gelen bir bitki olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bu nedenle nikah şekeri olarak da sıkça tercih ediliyor. Minik şişeler içerisine doldurulan lavanta, arzu ettiğiniz şekilde süslenmektedir.

Sipariş

Lavanta nikah şekeri ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak üretilmektedir. Ürün tıpa, çiçek ve kurdeleli olarak üretilmektedir. Minimum sipariş adetimiz 50’dir. Ürün üzerinde bulunan yazılar değiştirilebilmektedir. Ürün üzerinde arzu ettiğiniz değişiklikleri belirtmek için sipariş öncesi bizler ile iletişime geçmenizi önemle rica ederiz.

Bizler ile iletişime geçmek için dilerseniz instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı ya da Whatsapp Destek Hattı’mız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Hayatınız boyunca unutamayacağınız, hayatınızın en güzel günlerinin heyecanlı olduğu kadar stresli de olduğunda farkındayız. Bu nedenle lavantalı nikah şekeri ürünümüzü arzu ettiğiniz gibi özen ile tasarlıyor, üretiyor, ambalajlıyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi lavanta nikah şekeri ürünümüzün de teslimatı Türkiye’nin dört bir yanına anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo şirketi tarafından hızlı, güvenli ve kusursuz bir şekilde sağlanmaktadır. Yurt dışı satışlarımızda ise PTT Kargo şirketi ile sipariş etmiş olduğunuz ürünleri en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!