Nikah Şekeri

Sonsuzluk İşareti

Birbirinden güzel anılarınız yaşanırken sizleri yalnız bırakmayan arkadaş, dost, akraba kısaca tüm sevdiklerinize ve tüm davetlilerinize sunabileceğiniz birbirinden güzel nikah şekeri modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından sizler için özenle hazırlanmaktadır.

sonsuzluk-isareti-nikah-sekeri-soz-nisan-hediyeligi

Nikah Şekeri Magnetli

Kız isteme, söz, nişan, kına gecesi ve düğün gibi günlerde sizleri yalnız bırakmayan tüm sevdiklerinize ve tüm davetlilerinize söz hediyeliği, nişan hediyeliği, kına gecesi hediyeliği olarak da sunabilirsiniz. Tüm ürünlerimizi, mıknatıslı nikah şekeri ürünlerimizin tamamını ve yeni modellerimizi incelemek için internet sitemiz olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş

Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Bu nedenle sipariş anında üzerinde yapılmasını istediğiniz değişklikleri bize bildirmenizi rica ederiz. Görselde yer alan pleksi nikah şekeri ürünümüzün arkasında bulunan kurdele rengi arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir. Ayrıca ürünü dilerseniz kutulu ve kutusuz olarak hazırlayabilmekteyiz. Ürünümüz magnetlidir. Minimum 50 adet sipariş verilebilmektedir. İkinci bir ürün olarak tercih edilirse 25 adet olarak da siparişiniz kabul edilebilir.

Sipariş için dilerseniz Whatsapp destek hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından bizimle iletişime geçebilir ya da instagram sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

En güzel günlerinizde mutlu olduğunuz kadar stresli olduğunuzunda farkındayız. Bu nedenle ürünlerimizi arzu ettiğiniz şekilde özenle tasarlıyor, üretiyor, paketliyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi sonsuzluk işaretli ürünümüzde yurt içi satışlarımızda Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo; yurt dışı satışlarımızda ise Ptt Kargo kalite ve güvencesi ile sizlere hızlı ve kusursuz bir şekilde ulaştırılabilmektedir.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!