Nikah Şekeri

Taş Magnetli

Hayatınız boyunca unutulmayacağınız anıların yaşandığı ve hayatınızın en güzel günleri arasında ilk sıralarda bulunan günlerde sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunabileceğiniz nikah şekerleri Çakıltaşı Tasarım’da!

Çakıltaşı Tasarım olarak size özel hazırlayacağımız nikah şekeri modelleri ile en güzel günlerin en unutulmaz anılarını üzerinde barındıran küçük hediyeleri sevdiklerinize sunabilirsiniz. Hem küçük bir hediye hem de dekoratif bir süs olarak kullanılan bir ürünler kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Ürünleri aynı zamanda söz hediyesi, söz hatırası, nişan hediyesi, nişan hatırası, doğum hediyelikleri, doğum hatırası olarak da tercih edebilirsiniz.

Görseldeki taş magnet ürünümüzden minimum sipariş adet 50’dir. Sipariş verirken bizler ile dilerseniz instagram dilerseniz de whatsapp destek hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimizin tamamını instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından inceleyebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması tarafından sizlere ulaştırılmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanına kusursuz ve hızlı teslimat garantisi veren tek şirket olan Çakıltaşı Tasarım ile iletişime geçmek için tercih ettiğiniz iletişim yönteminin logosunu tıklamanız yeterli.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!