Nikah Şekeri

Ahşap Hediyelikler

Nasıl sipariş oluştura bilirim?

Tercih etmiş olduğunuz modelin görselini Whatsapp hattımızdan bizimle paylaşarak sipariş oluşturabilirsiniz.

Minimum sipariş adeti kaçtır?

Minimum sipariş miktarı 50 adettir.

Başka şehir veya ülkelere gönderim yapıyor musunuz?

Siparişleriniz Türkiye’nin her yerine ve yurt dışına alıcı ödemeli olarak kargolanmaktadır. Kargoda yaşanabilecek tüm riskler göz önünde bulndurularak özenle ambalajlanmaktadır.

Hayatınızın en güzel günlerinde sizleri yalnız bırakmayan aile bireylerinize, arkadaşlarınıza, akraba ve dostlarınıza sunabileceğiniz sade ve şık magnetli nikah şekeri modelleri size özel olarak Çakıltaşı Tasarım tarafından hazırlanmaktadır.

Görsellerde yer alan magnetli ahşap nikah şekeri modelleri kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Ürünlerin üzerinde yer alan desenler ve yazılar size özel olarak hazırlanmaktadır. Hangi renk istediğinizi ve isterseniz desenlerini göndererek o renkte üretim yaptırabilirsiniz.

Ahşap magnetli nikah şekeri modellerini söz hediyeliği ve nişan hediyeliği olarak da tercih edebilirsiniz. Aslında tüm özel günlerine özel olarak tasarlanabilmektedir.

Davetlilerine sunacağınız hediyeliklerin o günün güzel anılarını ölümsüzleştirdiğini unutmayın. Bu güzel günün hatırası uzun yıllar sevdikleriniz tarafından saklanacaktır. Ahşap hediyelik nikah şekeri siparişleri adresinize alıcı ödemeli olarak kargolanmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!