Pleksi İsimlik

Gümüş Renk İsimlik

Ömür boyu unutulmayacak anıların yaşanacağı söz ve nişan günü hazırlayacağınız söz masası ve ya nişan masası üzerinde yer alması gereken; gelin ve damadın isimlerinin yazılı olduğu masaüstü isimlik modelleri yalnızca Çakıltaşı Tasarım’da!

pleksi isimlik 1

Masaüstü İsimlik

Ömür boyu unutamayacağınız anıların yaşanacağı söz ve nişan günlerine hazırlık yaparken ihtiyacınız olan pleksi isimlik modelleri size özel olarak Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak üretiliyor. Nişan hazırlığı ve söz hazırlığı süreçlerinin heyecanlı olduğu kadar stresli de olduğunun farkındayız. Böylesine heyecanlı ve stresli günlerde sizlere yaşatılabilecek tüm riskleri göz önünde bulundurarak hizmet veriyoruz! Söz ve nişan organizasyonu için hazırlayacağınız sunum masası üzerinde yer alacak birbirinden şık isimlik modellerine tek bir yerden ulaşın.

Sipariş

Yeni ve güncel aynalı isimlık tasarımlarımızı incelemek, fiyat talebinde bulunmak ve bilgi almak için bizler ile arzu ederseniz instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim’ı ya da Whatsapp Destek Hattımızdan iletişime geçebilirsiniz (WP Destek Hattı: 0530 730 56 97)

Yuvarlak jardinyer seti yanına vazo ve çiçek eklemek isterseniz sizinle çiçek ve vazo çeşitlerimizi sizinle paylaşabiliriz. Ürünlerimizin tamamını yaşanabilecek tüm riskleri göz önünde bulundurarak itina ile hazırlıyor, ambalajlıyor ve itina ile sizlere ulaştırıyoruz.

Teslimat

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi aynalı masaüstü isimlik ürünümüz de Türkiye’nin dört bir yanına anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo kalitesi ve ayrıcalığı ile gönderilmektedir. Yurt dışı satışlarımızda ise PTT Kargo şirketi ile çalışmaktayız. Bugüne kadar Avrupa’nın pek çok ülkesine satış gerçekleştiren Çakıltaşı Tasarım ile iletişime geçmek için aşağıdaki logoları tıklamanız yeterli.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!