Damat Kahvesi Seti

Hayatımız boyunca unutamayacağımız anılar yaşarız. Bu anıların içerisinde en kıymetli olanlardan bir tanesi de evliliğe atılan adımların başında gelen kız isteme törenidir. Kız isteme töreninde bir ritüel haline gelen damat adayına tuzlu kahve ikramı ritüeli uygulanır. Bu ritüel sırasında ihtiyacınız olan damat fincanı seti Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak arzu ettiğiniz şekilde hazırlanmaktadır.

söz nişan tepsisi ve damat fincanı ikili set yüzük tepsisi
İki Tepsi Setleri

Hayatımızda öyle anılar yaşarız ki bunları ömür boyu unutamayız. Bu anıların yaşanacağı günler yaklaştıkça heyecan ve mutluluk kadar stres de bir o kadar fazladır. Hazırlık süreci sırasında yaşanacak aksilikler mutluluğumuzu ve heyecanımızı gölgelerken stres oranımızı da bir o kadar arttırır. Tüm bunların farkında olan Çakıltaşı Tasarım, yalnızca damat kahvesi seti ürününde değil tüm ürünlerini arzu ettiğiniz şekilde tasarlayıp, üretip ve kusursuz bir şekilde sizlere teslim etme garantisi veren tek şirkettir.

Yukarıdaki modellerimiz ise ikili setlerden oluşmaktadır. Pek çok modelimiz ikili olarak söz nişan tepsisi ile birlikte damat fincanı seti birlikte üretilebilmektedir. Tuzlu kahve seti ve yüzük tepsisi modellerinden oluşan modelleri görmek için Söz Nişan Tepsisi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş

Damat kahve fincanı Çakıltaşı Tasarım ekibi tarafından size özel olarak hazırlanmaktadır. Ürün üzerinde bulunan pleksiler, kurdeleler ve çiçekler hatta tepsi modeli dahi arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir. Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Bu nedenle sipariş anında damat kahve takımı üzerinde yapılacak değişikleri bize bildirmeniz gerekmektedir.

Sipariş vermek için dilerseniz Whatsapp Destek Hattı (0530 730 56 97) numaramızdan sipariş verebilir ve ya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi damat kahvesi tepsisi ürünümüz de teslimatı anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca gerçekleştirilmektedir. Şirketimizin yeri İstanbul’da olsa da Türkiye’nin her yerine anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ayrıcalığı ile ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Ayrıca Avrupa’ya da satış yapmaktayız. Satın aldığınız ürünler sizlere Ptt Kargo tarafından en kısa sürede ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!