Pleksi İsimlik Modelleri

Hayatınızın en güzel günleri olan söz, nişan, doğum gibi günlerde hazırlayacağınız sunum masası için ihtiyacınız olan pleksi isimlik modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak hazırlanmaktadır. Birbirinden farklı modellerimiz ile size özel tasarımlar yapıyoruz.

Birbirinden farklı masa isimliği modelleri hakkında bilgi verecek olursak:

Standart

Standart modelimizin ölçüleri 18 cm yükseklik, 45 cm uzunluğundadır. Gold ve gümüş renkleride üretilebileceği gibi arzu ederseniz çiçekler ile süsleyebiliriz.

Kare

Kare modellerimizin ölçüleri 25 cm uzunluk ve 25 cm yüksekliktir. Ürünümüzün çerçeve ve yazı bölümleri gold ve gümüş renklerinde üretilebilmektedir.

Kalp

Kalp şeklindeki ürünümüz gold ve gümüş renklerinde üretilebilmektedir. Ürünümüzün ölçüleri 28 cm yükseklik 65 cm uzunluk ölçülerindedir.

Altıgen

Altıgen şeklinde olan ürünümüz 30 cm yükseklik, 30 cm uzunluk ölçülerinde olup, gold ve gümüş renklerinde üretilebilmektedir.

Sonsuzluk

Sonsuzluk simgeli modelimiz gold ve gümüş renklerinde üretilebilmektedir.

Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Gold ve gümüş renk seçeneği vardır. Fiyat farkı karşılanması durumunda standart üretim ölçülerinin dışına çıkılabilir.

Tüm ürünlerimiz Türkiye’nin hatta Almanya, Avusturya, Belçika, Hollanda, Fransa, İsviçre başta olmak üzere Avrupa’nın tüm ülkelerine veşehirlerine kargolanabilmektedir.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!