Kütük Mum

Hayatınızın en güzel günlerinde sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunabileceğiniz birbirinden güzel söz hediyelikleri, nişan hediyelikleri, kına hediyelikleri ve nikah şekerleri Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak üretilmektedir.

kutuk-mum-wedding-gifts-candle-germany-france-netherland

Söz, nişan, kına gecesi, düğün, nikah gibi günlerde sizleri yalnız bırakmayan sevdiklerinize sunabileceğini yaratıcı nikah şekerleri, arzu ettiğiniz renklerde çiçek ve kurdelelerden hazırlanmaktadır. Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi kütük mum ürünü de kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.

Sipariş

Ürünümüzün içerisinde bulunan beyaz mum dilerseniz farklı renklerde hazırlanabilir. Minimum sipariş adetimiz 50 olup, ikinci bir ürün olarak tercih edilmesi durumunda adet sayısı düşürülebilir. Sipariş verirken arzu etttiğiniz değişiklikleri bizlere bildirmenizi önemle rica ederiz.

Sipariş vermek için bizler ile dilerseniz Whatsapp Mesaj Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından ve ya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından iletişime geçebilirsiniz!

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi kütük mum, söz ve nişan hediyeliği, nikah şekeri ürünümüzde yurt içi satışlarımızda Aras Kargo ve Yurtiçi Kargo ile sizlere ulaştırılmaktadır. Yurt dışı satışlarımızda ise Ptt Kargo(Tuprex) ile gönderilerimizi sizlere ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!