Yazılı Damat Fincanı

damat-fincani-yazilari-01

Ömür boyu unutulmayacak anıların yaşanacağı kız isteme günü ihtiyacınız olan damat fincanı ürünü Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak hazırlanmaktadır.

Çakıltaşı Tasarım’a özgü tasarımlardan biri olan yazılı damat fincanı size özel olarak hazırlanmaktadır. Ürün üzeründe bulunan yazı, çiçek ve kurdele renklerinde arzu ettiğiniz şekilde değişiklik yaptırabilirsiniz.

Sipariş

Göselde bulunan ürünümüz üzerinde bulunan yazı, çiçek ve kurdele renklerinde arzu ettiğiniz şekilde değişiklik yaptırabilirsiniz.Yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizlere sipariş anında bildirmeniz rica olunur.

Sipariş anında paylaşmanız rica olunur. Sipariş vermek için dilerseniz Whatsapp Destek Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından ve yahut instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi damat fincanı ürünlerimiz de düşlediğiniz gibi özenle tasarlanmak ve üretilmektedir. Hazırlamış olduğumuz ürünleri yine aynı özenle ambalajlıyor ve anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile sizlere ulaştırıyoruz. Yurt içi satışlarımızda ürünlerimizi Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo kalite ve güvencesi ile sizlere ulaştırırken; yurt dışı satışlarımızda Ptt Kargo (Turpex) ile ürünleri sizlere ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!