Damat Kahve Fincanı

Ömür boyu unutamayacağınız kız isteme günü ülkemizin her bölgesinde dil, din, gelenek, görenek ayırt etmeksizin uygulanan bir ritüel vardır. Bu ritüel; gelin adayının damat adayına tuzlu kahve ikram etmesidir. Damat adayına tuzlu kahve ikram edilmesinin pek çok sebebi olabilir. Daha doğrusu yöreden yöreye farklı yorumlandığı bir gerçek. En çok bilinen ise damat adayı, tuzlu kahveyi yüzünü buruşturmadan içer ise eşi için her türlü fedakarlığı göstereceği ve onu üzmeyeceği yönündedir.

Hiçbir zaman unutamayacağınız anıların yaşanacağı kız isteme gününde damat adayına ikram edilecek tuzlu kahve için ihtiyacınız olan damat kahvesi fincanı, Çakıltaşı Tasarım tarafından arzu ettiğiniz şekilde hazırlanmaktadır. Ürün üzerinde arzu ettiğini değişiklikler yapılabilmektedir.

Sipariş

Damat kahve fincanı Çakıltaşı Tasarım ekibi tarafından size özel olarak hazırlanmaktadır. Ürün üzerinde bulunan pleksiler, kurdeleler ve çiçekler hatta tepsi modeli dahi arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilmektedir. Ürünlerimizin tamamı kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Bu nedenle sipariş anında damat kahve takımı üzerinde yapılacak değişikleri bize bildirmeniz gerekmektedir.

Sipariş vermek için dilerseniz Whatsapp Destek Hattı (0530 730 56 97) numaramızdan sipariş verebilir ve ya instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi damat kahvesi seti ürünümüz de teslimatı anlaşmalı olduğumuz kargo firmalarınca gerçekleştirilmektedir. Şirketimizin yeri İstanbul’da olsa da Türkiye’nin her yerine anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ayrıcalığı ile ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Ayrıca Avrupa’ya da satış yapmaktayız. Satın aldığınız ürünler sizlere Ptt Kargo tarafından en kısa sürede ulaştırılmaktadır. Türkiye’den damat kahvesi fincanı sipariş veriyorsanız kargo bedelini sipariş anında ödersiniz. Almanya, Fransa, Hollanda kısacası yurtdışından sipariş veriyorsanız sipariş anında uçak kargo bedelini ödemelisiniz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!