Damat Fincanı

Aynalı Damat Tepsisi

aynali-damat-kahvesi-tepsisi-010

Evliliğin ilk adımlarından biri olan kız isteme töreni sırasında damat beye gelin hanım tarafından tuzlu kahve ikramı yapılır. Bu ikramı farklılaştırmak isteyen gelin adaylarının tercihi olan farklı damat fincanı modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak üretilmektedir.

Ürün üzerinde bulunan yazılar, kurdeleler ve diğer süslemeler arzu ettiğiniz gibi değiştirilebilmektedir. Ürün üzerinde yapılmasını arzu ettiğiniz değişiklikleri bizlere sipariş verirken bildirmeyi unutmayın.

Sipariş

Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi aynalı damat tepsisi ürünümüz de kişiye özel olarak üretilmektedir. Bu nedenle sipariş anında arzu ettiğiniz değişiklikleri bizlere bildirmenizi rica ederiz.

Hemen Sipariş Verin: 0530 730 56 97

Sipariş vermek için dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından dilerseniz de instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Ürünlerimizin tamamı ülkemizin her bölgesine hatta yurtdışına anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile gönderilebilmektedir. Yurtiçi satışlarımızda Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile ürünleri sizlere ulaştırırken, yurt dışı satışlarımızda ise PTT Kargo (Turpex) ile satın almış olduğunuz ürünleri sizlere ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!