Damat Fincanı

Damat Fincanı Gümüş

gumus-tuzlu-kahve-seti-0983

En unutulmaz anıların yaşanacağı kız isteme gününde tüm gözler damat adayı üzerinde olacaktır. Bu nedenle damat adayına yapılacak tuzlu kahve sunumu sırasında ihtiyacınız olan tepsi seçimi de önem taşımaktadır.

Çakıltaşı Tasarım olarak sizleri en özel anlarınızda yalnız bırakmıyoruz. Kız isteme gününün olmazsa olmazlarından biri olan tuzlu kahve ikramı sırasında ihtiyacınız olan damat fincanı seti size özel olarak hazırlanmaktadır.

Sipariş

Ürünlerimizin tamamında olduğu  gibi gümüş renk damat kahvesi fincanı da size özel olarak tasarlanmaktadır. Ürün üzerinde bulunan yazılar ve kurdele renkleri arzu ettiğiniz gibi hazırlanmaktadır. Dilerseniz ürünün gümüş rengi de vardır.

Whatsapp Sipariş Hattı : 0530 730 56 97

Sipariş vermek için dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımızdan dilerseniz de instagram hesabımız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Şirketimizin merkezi İstanbul olmasına rağmen Türkiye’nin dört bir yanına ve Avrupa’nın tüm ülkelerine anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Yurtiçi satışlarımız Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile yurt dışı satışlarımız ise PTT Turpex firması tarafından ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!