Kalp Masa İsimliği

kalp-masa-isimligi-isimlik

Nişan ve söz hazırlıkları sırasında hazırlayacağınız söz masası ve nişan masası üzerinde bulunması gereken süslemelerin başında masa isimliği gelmektedir. Çakıltaşı Tasarım olarak söz masası süslemeleri ve nişan masası süslemelerimizle hazırlayacağınız sunum masasının arzu ettiğiniz gibi göz alıcı olmasını sağlıyoruz.

Söz masası ve nişan masası süslemesi olarak kullanabileceğiniz kalpli masa isimliği ve pasta süsü size özel olarak üretilmektedir. Ürün gold ve gümüş renklerde üretilebilmektedir.

Sipariş

Masa isimliği ürünümüz kişiye özel olarak tasarlanmaktadır. Ürünümüz giderseniz gold dilerseniz de gümüş renkte üretilebilmektedir. Sipariş verirken bunu belirtmenizi rica ederiz.

Whatsapp Sipariş Hattı : 0530 730 56 97

Sipariş vermek için dilerseniz Whatsapp Sipariş Hattımız olan 0530 730 56 97 dilerseniz de instagram hesabımız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Şirketimizin merkezi İstanbul olmasına rağmen Türkiye’nin dört bir yanına ve Avrupa’nın tüm ülkelerine anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile ürünlerimizi sizlere ulaştırıyoruz. Yurtiçi satışlarımız Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile yurt dışı satışlarımız ise PTT Turpex firması tarafından ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!