Sarı Yüzük Tepsisi

sarı-yüzük-tepsisi

Ömür boyu unutamayacağınız nişan ve söz günü ihtiyacınız olan başlıca ürünlerden biri de yüzük tepsisidir. Son yıllarda sıkça tercih edilen ürünlerden biri olan sarı yüzük tepsisi modelleri yalnızca Çakıltaşı Tasarım’da!

Hayatınızın en güzel günlerinin başında gelen ve mutlu bir birlikteliği evliliğe dönüştüğü söz ve nişan günlerinde çiftlerin birbirlerine olan aidiyetini simgeleyen alyansların taşınacağı yüzük tepsisi modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak tasarlanmaktadır. Ürünü dilerseniz nişan tepsisi dilerseniz söz tepsisi olarak tercih edebilirsiniz.

Sipariş

Görselde bulunan ürünümüz gold renginde olmasına rağmen dilerseniz gümüş renginde de üretebiliriz. Ayrıca ürün üzerinde bulunan çiçek ve kurdeleler arzu ettiğiniz şekilde değiştirilebilir.

Yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bizler ile sipariş anında paylaşmanız rica olunur. Sipariş vermek için dilerseniz Whatsapp Destek Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasından ve yahut instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfasından bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi yüzük tepsisi ürünlerimiz de düşlediğiniz gibi özenle tasarlanmak ve üretilmektedir. Hazırlamış olduğumuz ürünleri yine aynı özenle ambalajlıyor ve anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığı ile sizlere ulaştırıyoruz. Yurt içi satışlarımızda ürünlerimizi Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo kalite ve güvencesi ile sizlere ulaştırırken; yurt dışı satışlarımızda Ptt Kargo (Turpex) ile ürünleri sizlere ulaştırıyoruz.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!