Nişan Tepsisi

Nazar Dualı

nazar-dualı-nisan-tepsisi

Ömür boyu unutulmayacak anıların yaşanacağı nişan günü, çiftlerin birbirlerine olan aşkını, aidiyetini ve bağlılığını simgeleyen yüzükler takılırken herkesin gözü nişan tepsisi üzerinde olacaktır. Böyle düşünüldüğünde kim göz alıcı bir yüzük tepsisine sahip olmak istemez?

Heyecan ve mutluluğun had safhada olduğu nişan gününde gelin ve damat adayının birlikteliğinin sembolü yüzükler takılır. Yüzük takılma töreni sırasında tüm gözler yüzüklerin taşınacağı yüzük tepsisi üzerinde olacaktır. Bu nedenle tercih edeceğiniz nişan tepsisi ile elbiseniz uyumlu olmalıdır. Genel olarak gelin adayları bunu göz önünde bulundururlar.

Sipariş

Görselde bulunan ürünümüz üzerinde bulunan çiçek, kurdele, yazı ve şeritler dilediğiniz şekilde değiştirilmektedir. Yapılmasını dilediğiniz değişiklikleri bizlere sipariş anında bildirmeniz gerekmektedir.

Sipariş anında lütfen tercih etmiş olduğunuz ürünün görselini Whatsapp Destek Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasına gönderiniz. Sipariş anında gelin ve damat isimleri ile arzu ettiğiniz değişiklikleri bizlerle paylaşınız. Güncel ürünlerimizi görmek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim profilini ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi yüzük tepsileri modellerimizde kişiye özel olarak özen ile tasarlanmakta, üretilmekte ve ambalajlanarak, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ayrıcalığı ile ülkemizin tüm şehirlerine ulaştırılmaktadır. Yurt dışı siparişlerimizde ise ürünler Ptt Kargo ayrıcalığı ile sizlere siparişleriniz ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!