Pembe Kalp

Hayatınızın en heyecanlı süreçlerinden biridir; nişan hazırlıkları. Nişan hazırlıkları sırasında ihtiyacınız olan davetlilerinize sunacağınız hediyeliklerden, çiftlerin birbirlerine olan aidiyetini simgeleyen yüzüklerin taşınacağı yüzük tepsisine kadar her şey Çakıltaşı Tasarım tarafından arzu ettiğiniz şekilde size özel olarak hazırlanmaktadır.

pembe-kalp-yuzuk-tepsisi

Kalp Nişan Tepsisi

Ömür boyu unutamayacağınız anıların yaşanacağı nişan günü, çiftlerin birbirlerine olan aşkını, sevgisini, aidiyetini ve bağlılığını simgeleyen alyans takma ritüeli sırasında ihtiyacınız olan nişan tepsisi modelleri, size özel olarak arzu ettiğiniz şekilde tasarım ekibimiz tarafından hazılanmaktadır.

Sipariş

Görselde bulunan ürünümüz üzerinde bulunan yazılar, kurdeleler, çiçekler, kenar şeritleri arzu ettiğiniz şekilde değiştirilmektedir. Yapılmasını arzu ettiğiniz değişiklikleri sipariş anında bizler ile iletişime geçerek bildirmenizi rica ederiz.

Sipariş anında lütfen tercih etmiş olduğunuz modelin görselini Whatsapp Destek Hattımız olan 0530 730 56 97 numarasına gönderiniz. Sipariş anında gelin ve damat isimleri bir de tarih belli ise söz ve ya nişan tarihini bizlerle paylaşınız. Güncel ürünlerimizi görmek için instagram sayfamız olan @cakiltasi.tasarim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Teslimat

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi aynalı nişan tepsisi modellerimizde kişiye özel olarak itina ile tasarlanmakta, üretilmekte ve ambalajlanarak, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo, Aras Kargo ayrıcalığı ile tüm şehirlere ulaştırılmaktadır. Yurt dışı satışlarında ise gönderiler Ptt Kargo ayrıcalığı ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Bizlerle iletişime geçmek için aşağıdaki butonları tıklayabilirsiniz!